VYBERTE DOPRAVU A PLATBU

 

Možnosti dopravy pro ČR

Česká pošta

Balík do ruky (do 30 kg) | 99 Kč

Balík do ruky za vámi přijede kamkoli si vyberete po celé České republice. Veškeré informace budete mít vždy a včas předem díky SMS nemo e-mailu. Jestliže potřebujete upravit čas nebo datum doručení, můžete tak učinit pomocí internetu. A kdybyste náhodou nestihli z neočekávaných důvodů balík převzít, můžete si ho nechat uložit na některé z poboček České pošty. Pohyb Vaší zásilky můžete sledovat na stránkách České pošty, konkrétně v systému Track and Trace. Za Balík do ruky zaplatíte 99 Kč.

Balík na poštu (do 30 kg) | 99 Kč

Vyberte si Balík na poštu v případě, že máte poblíž svého bydliště nebo pracoviště jednu z 2 600 poboček České pošty. Informace s datem odkdy do kdy si balíček můžete vyzvednout dostanete e-mailem nebo SMSkou. Pohyb Vaší zásilky můžete sledovat na stránkách České pošty, konkrétně v systému Track and Trace. Za Balík na poštu zaplatíte 99 Kč.

Balík do balíkovny (do 20 kg) | 69 Kč

Balík Do balíkovny je cenově nejdostupnější řešení doručení a doporučujeme tuto variantu pokud chcete nejvíce ušetřit v kombinaci s platbou kartou nebo převodem. Hmotnost balíku může být až 20 kg. Balík si můžete vyzvednout na 222 specializovaných výdejních místech zvanými Balíkovna po celé České republice. Pro vydání balíku stačí sdělit pouze kód pro vyzvednutí, který obdržíte v avízu a Vaše jméno při výdeji. Za Balík do balíkovny zaplatíte 69 Kč.

Zásilkovna

Doručení na zvolené výdejní místo | 79 Kč

Přes Zásilkovnu si můžete nechat poslat zboží na jedno z více než 2300 výdejen. V e-shopu si při objednávce vyberete výdejní místo, které máte nejblíže svému bydlišti nebo pracovišti. O připravené zásilce pak budete informováni pomocí SMS nebo e-mailem. Na vyzvednutí balíčku máte 7 dní. V případě, že si zásilku nestíháte převzít do 7 dnů, můžete si zdarma lhůtu pomocí SMS prodloužit. Balíček si můžete hned na výdejním místě rozbalit a v případě jakéhokoli problému balík vrátit. Pohyb Vaší zásilky můžete sledovat na stránkách Zásilkovny. Za přepravu přes Zásilkovnu zaplatíte 79 Kč.

 

Možnosti dopravy pro SR

GLS

Doručení na Slovensko | 139 Kč

O dopravu na Slovensko se stará náš partner GLS. Balíček vám přiveze až ke dveřím a o všem vám dá vědět předem pomocí e-mailu a SMS. Celou trasu balíčku pak můžete kontrolovat pomocí sledovacího čísla, které vám poskytneme hned po odeslání zásilky. Za doručení na Slovensko zaplatíte 139 Kč.

 

Možnosti plateb pro ČR

On-line kartou nebo převodem | Zdarma

Platba on-line je momentálně nejpohodlnější a nejrychlejší způsob platby. Nezaplatíte ani korunu navíc a urychlíte celou expedici objednávky, jelikož vidíme převod peněz téměř okamžitě. Může se stát, že máte zakázané platby na internetu a nemusí tedy platba proběhnout. V takovém případě nám stačí dát vědět a můžeme platbu přehodit. Za on-line platby si nic neúčtujeme a urychlíte tím proces vybavení celé objednávky.

Převodem na účet | Zdarma

Jste zvyklý využívat k platbám svůj bankovní účet a nechcete platit nic navíc? Pak si tuto možnost zvolte při objednání a očekávejte e-mail, ve kterém dostanete detailní pokyny k platbě. Jakmile nám vaše platba dorazí, balíček vám odešleme na předem zvolenou adresu. V případě, že nám platba nepřijde do týdne, budeme vás kontaktovat s dalším postupem. Za platbu převodem nezaplatíte ani o korunu navíc.

Dobírkou | 29 Kč

Neradi platíte předem? Pak je tu pro vás velmi oblíbená varianta. Vaši objednávku zpracujeme a pošleme na vámi zvolenou adresu (nebo v případě zásilkovny pobočku) ještě předtím, než nám pošlete peníze.  Vy pak svou objednávku zaplatíte tomu, kdo vám ji vydává (řidič, poštovní doručovatel...). Za tuto službu si připlatíte 29 Kč.

Hotově | Zdarma

Bydlíte poblíž Chomutova? Pak není problém vyzvednout si svůj balíček na předem domluvené adrese. Snažíme se každému zákazníkovi vyjít vstříc, a tak se s námi dá domluvit individuálně. Ve většině případů je tato možnost zdarma.